NBA LIVE 15

0
169

EA Sports on teinud sel aastal tõsiseid edusamme. NBA LIVE 15 pakub realistlikku visuaalset pilti, hulgaliselt uuendusi ja autentset korvpallimängu elamust. Tegemist on seekord palju parema ja nauditavama mänguga kui seda oli seeria eelmine mäng, NBA Live 14. NBA LIVE 15 graafika on suurepärane, mängijad näevad ka lähedalt väga head välja, ja mäng pakub sulle ehedat korvpalli kogemust. Uus söötmise ja viskamise mehaanika on varasemast palju parem. Ja mitmed erinevad funktsioonid suudavad sulle mitmeteks tundideks tegevust pakkuda.

Loomulikult ei ole tegemist täiusliku mänguga. Näiteks A.I. käitub mängus aegajalt päris veidralt. Üsna tihti esineb hetki kus A.I. lihtsalt seisab seal ja just nagu ootaks midagi. Ja hoolimata sellest, et seekord A.I. aitab kaitses kaasa, mis peaks mängu lihtsamaks tegema, jäi kaitse tegevus mulle arusaamatuks. Kaitses mängimine osutus aegajalt üsna keeruliseks. Pidevalt õnnestus mul kaitses vale mängija valija, mistõttu olin ma loomulikult oma mängijaga vales kohas ja ründajad loopisid ilma eriliste probleemideta muudkui kolmeseid. Ja korvi all toimuvas saginas oli kohati üsna raske aru saada kes, kus ja mis. Nii et üsna harva õnnestus mul seal midagi õieti teha ja rünnakut peatada. Küll aga õnnestus ikka ja jälle seal korvi all vigu tekitada, nii et ründajad said jälle ja jälle rahulikult vabaviskeid teha. Ei teagi kas tegemist on probleemiga mängus või on põhjus selles, et ma olen korvpallimängudes lihtsalt üks täielik kobakäpp. Või peaksin äkki õpetuse kaitse kohta üle vaatama korralikult. Lisaks sellele on mängu kommentaatorid üsna elutud ja üksluiselt igavad.

Üsna tihti esineb hetki kus A.I. lihtsalt seisab seal ja just nagu ootaks midagi.
Üsna tihti esineb hetki kus A.I. lihtsalt seisab seal ja just nagu ootaks midagi.

Kui nüüd võrrelda NBA LIVE 15 ja NBA 2K15 mänge omavahel… Siis visuaalse külje pealt teeb NBA LIVE 15 pika puuga NBA 2K15 mängule ära. Loomulikult ei ole NBA LIVE 15’s ka serveriga ühendumise probleeme nagu NBA 2K15’s, ja igatsorti bugisid paistab mängus ka märgatavalt vähem olevat. Kuid siin need eelised lõppevad. Kuigi NBA LIVE 15 on parem kui ei kunagi varem, ei ole mäng kahjuks päris sama hea ja realistlik kui NBA 2K15. Jah NBA LIVE 15 on teinud suure sammu edasi, aga NBA 2K15’ga on endiselt raske võistelda. Võib olla järgmine aasta?

Kui sa oled suur korvpallimängude fänn, siis soovitan kindlasti pilk peale visata ka NBA LIVE 15’le. Isegi kui tegemist ei ole sama hea mänguga kui NBA 2K15, võid sa ikkagi mängu nautida. Ja kui sa ei ole just kõige tugevam korvpalli mängudes või alles alustad selle zhanriga, siis NBA LIVE 15 on kindlasti mäng mida võiksid proovida.

Info lapsevanematele: Mäng on märgistatud PEGI 3+ reitinguga. Mistõttu sobib mäng ka lastele alates vansuest 3 eluaastast. Kuid mäng võib osutuda lastele siiski keeruliseks. Ja mängust aru saamine võib võtta aega.

Lugejate hinne4 Votes
7
HEA
Suurepärane graafika.
Erinevad funktsioonid pakuvad tegevust tundideks.
LIVE Seasons mode.
PAHA
A.I. on kohati loll nagu saabas.
Kommentaatorid on elutud ja igavad.
Kaitsemäng jäi keeruliseks.
7.5