Meeskond

Ivar Krustok
Juhatuse liige
Ivar on olnud Meile Meeldib Mängida meeskonnaga 2014. aastast saadik. Mängib põhiliselt Xboxi konsoolil ja on suur rallimängude sõber, kuid ei ütle ära ka muust heast kraamist, kui seda aega ainult rohkem oleks.
Christel Rose Bachmann
Juhatuse liige
Christeli mänguplatvormideks on arvuti, PlayStation 4 ja Nintendo Switch. Tema lemmikmängude hulgast leiab “World of Warcrafti”, “Resident Evil 7”, “Horizon Zero Dawni” jne.
Erik Kiss
Peatoimetaja ja asutajaliige
Põhiliseks mänguplatvormiks on Xbox, kuid mängib ka arvuti, PlayStation 4 ja Nintendo Switchi peal. Eelistatud on huvitavad seiklus- ja rollimängud, kuid sobivad ka teised mängud, millel on hea huvitav mängulugu olemas. Ei salli selliseid mänge nagu “Fortnite” ja “PlayerUnknown’s Battlegrounds”.
Mihkel Reinumäe
Asutajaliige
Mängib peamiselt Xboxil, kuid kodus on olemas ka teised mänguplatvormid.
Tarmo Toomepuu
Keeletoimetaja
Tarmol on kodus esindatud kõik peamised mänguplatvormid, kuid tema silmad lähevad särama Nintendo Switchi ja VR mängude peale.
Omar Talu
Tehniline toimetaja
Mängib PlayStation 4 mängukonsoolil ja on suur “Assassin’s Creed” mänguseeria sõber. Lisaks jahib ta ka mängude trofeesid, mistõttu ei saa ta tihti mängu enne käest panna, kui ta on seal kõik trofeed kätte saanud.
Kristjan Hiis
E-spordi toimetaja
Kristjan armastab võistluslikke mänge, nagu näiteks kaklusmängud.
Lilith Sylvia Daisy Tamm
Autor
Lilith armastab huvitava looga mänge, lisaks mängib ta ka “World of Warcrafti” ning on suur koomiksimängude ja -filmide sõber.
Mihkel Haav
Autor
Mihklile sobivad peaaegu kõik mängud, kus vastaseid mõõga või mõne muu huvitava relvaga nahutada saab. Kõigele lisaks tegeleb ta ka ise mänguarendusega, üks sellistest mängudest, mis Mihkli kätt tunda sai on 14. oktoobril 2021 ilmunud mäng – “Aeon Must Die!”
Raimo Muinaste
Autor
Rauno Varik
Autor