Laupäeval toimub MängudeÖÖ

0
181

Juba homme, 10. novembril toimub Apollo Kino Solarises esmakordselt ühe laupäeva sees mitte üks, vaid lausa kaks mängurallit: juba menukaks saanud MängudeÖÖ üritusele eelneb nüüd ka päevane mängupidu, kus puudub vanusepiirang.

MängudeÖÖ on Eesti suurim videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud üritustesari, mis toob külastajateni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked võistlused suurtel kinoekraanidel. MängudeÖÖ üritusel pööratakse erilist tähelepanu ka neile, kes ei ole veel leidnud oma kohta mängumaailmas, pakkudes sõbralikku, avatud ja meelelahutuslikku võimalust mängukultuuriga tutvuda.

Pakkumaks unustamatut mängumöllu, korraldatakse päeval toimuval MängudeÖÖ: PÄEV ajal Fortnite Battle Royale, NBA 2K19, Nidhogg II ja Arms turniire. Lisaks leiab aset ohtralt kõrvaltegevusi, mida ühes sõprade ja vanematega nautida: põnevad loengud, virtuaalreaalsus, võimalus tutvuda ägedate Lego komplektidega, visata pilk peale ägedatele speedrunner’itele ja palju muud. MängudeÖÖ: Päev loengusaali kavaga saab tutvuda siin.

MängudeÖÖ: Päev algab kell 13:00 ja kestab kuni 18:00. Üritusel puudub vanusepiirang.

Õhtune «klassikaline» MängudeÖÖ toob tagasi selle videomängupeo meeleolu, mille poolest üritus juba pikalt tuntud on: laheda õhtu käigus lükatakse käima turniirid mängudes Fortnite Battle Royale (soolo), FIFA 19 ja SoulCalibur 6. Meelt lahutatakse veel uuemate Jackboxi mängudega, teritatakse mõistust loengusaalis, laotakse kaarte Hearthstone’is ning unustatakse hetkeks videomängud ja tehakse hoopis selgeks Eesti kõige kõvemad käpad kivi-paber-käärid mängus.

MängudeÖÖ loengusaalis arutletakse aga olulistel teemadel nagu virtuaalreaalsus ning e-sport:

Kogu MängudeÖÖ loengusaali kavaga saab tutvuda level1.ee leheküljel.

Mõlema ürituse programm on leitav siit: www.mangudeoo.ee

MängudeÖÖ stardib kell 21 ning lõpeb varahommikul kell 5. Üritusele lubatakse külastajaid alates 16. eluaastast.