Ehmatav seos koroonaviiruse puhangu ja Resident Evili vahel

0
566

Kõik räägivad hetkel koroonaviiruse puhangust, mis sai alguse Hiinas ning on otsaga jõudnud juba ka mujale maailmas. See kõik on aga kaasa aidanud videomängu Plague Inc. populaarsusele. Plague Inc. ilmus küll juba kaheksa aastat tagasi, kuid viimastel nädalatel on müüginumbrid kasvanud, eriti Hiinas, kus sellest on saanud väga populaarne mäng. Kuid see pole kaugeltki ainuke seos koroonaviiruse ja videomängude vahel.

Eelmisel aastal märkasid Resident Evili fännid, et Hiinas asub bioloogiliste uuringute labor, RLSW Shanghai Ruilan Bao Hu San Biotech Limited, mille logo sarnaneb Umbrella Corporationi logole Resident Evili mängudest.

Juhul kui sa pole tuttav Resident Evili mängude või filmidega, siis Umbrella Corporation on farmaatsia ja biotehnoloogia ettevõte, mis arendab biorelvi. Bioloogiliste katsete tagajärjel päästavad nad aga kogemata valla viiruse, mis muudab inimesed zombideks.

Huvitaval kombel asub bioloogiliste uuringute labor RLSW sellises linnas nagu Wuhan, kust koroonaviiruse puhang alguse sai ja mis eelmise nädala kolmapäeval karantiini pandi. Lisaks Wuhanile on Hiina ametivõimud tänaseks sulgenud veel kolm linna.

Kummaline kokkusattumus?