Gearboxi Randy Pitchford tahab sulle oma vanad kasutatud särgid maha müüa

0
35
Randy Pitchford

Gearboxi fännid on ilmselt nende aastate jooksul tähele pannud, et nende juht Randy Pitchford armastab kanda veidraid värvikirevaid särke. Nüüd on sul võimalus nende särkide omanikuks saada, sest Randy müüb oma särgid oksjonil maha, et saadud raha eest arendajate stipendiumi rahastada. Oksjonil saab teha pimepakkumisi.

Oksjonile on pandud 47 Pitchfordi vana, kulumiseni kantud koledat särki, mille soovituslikuks väärtuseks on märgitud 400 dollarit särgi eest.

Millisele arendajate jaoks mõeldud heategevuse jaoks raha annetatakse, selle kohta pole kahjuks infot avaldatud. GamesRadar arvab, et tegemist on ilmselt Gearboxi enda loodud heategevusega “Gearbox Labs”, mis on tudengitele jaganud 500-1500 dollari väärtuses stipendiume ja mille asutajateks on Isabel Mendiola ja Peter Haydock.

Miks peaks keegi olema huvitatud koledatest Randy vanadest särkidest üldse huvitatud, jääb ilmselt mõistatuseks. Vähemalt esialgu. Aga juhul kui sulle peaksid Randy vanad, ärakantud särgid huvi pakkuma, siis oksjon kestab kuni 9. septembrini ja oksjonil saab osaleda siin.