Avasta ajaloo süngeimad saladused

0
97

Alates tänasest, 20. veebruarist on eksklusiivne, vaid Sony PlayStation®4 konsoolile arendatud kõrgetasemeline ajalooline mäng The Order:1886 saadaval hästivarustatud mängu- ja elektroonikapoodides üle terve Eesti.

„Meie uus single-player mäng The Order:1886 on esmaklassiline näide, millised videomängud peaksid olema – kaashaaravad, kinematograafilised ja täis saladusi, mis ootavad avastamist,“ kommenteerib Imre Villmann, PlayStation Eesti esindaja. „Mäng on saanud kiita nii testijatelt kui ka kõigilt, kellel on õnnestunud mängu proovida ning juba praegu ennustatakse sellele kõrget lendu, mille üle meil muidugi on ainult hea meel,“ lisas ta.

The Order:1886 tutvustab mängijale unikaalset vaadet viktoriaanliku ajastu Londonile, kus inimene kasutab edasiarenenud sõjatehnikat iidse vaenlase vastu. Mäng põhineb ajaloolistel sündmustel, ent seda ei tohiks võtta kui tõde.

two-column-environments-03-the-order-1886

The Order:1886 on eritellimusena valmistanud ja arendanud Ready at Dawn ning SCE Santa Monica Studio. Eestis kui ka mujal maailmas levitab mängu Sony Computer Entertainment. Eestis saab mängu soetada eraldi või koos Sony PlayStation®4 500GB konsooliga Euronicsi, Sony Centeri, Experti või Progamesi poodidest ning samuti EMT veebipoest.

Mängu kohta leiab lisainfot siit: http://www.playstation.com/en-us/games/the-order-1886-ps4/

“Peatselt saate lugeda ka Meie-poolset ülevaadet antud mängule”, mkuubis.ee.

Allikas: Playstation Eesti.