Esimene Overwatchi fänn kes jõudis level 100’ni, Blizzard bannib kasutajaid ja muud infot Overwatchi kohta

0
113

Blizzard teatas, et mängu müügile tulekust saadik on Overwatchi mänginud juba üle 7 miljoni mängija. Ning kõik need mängijad kokku on mänginud Overwatchi 199 miljonit tundi.

Michael "Mike" Morhaime

“Kuude ja nädalate jooksul enne mängu välja tulekut, nägime me palju armastust ja toetust Overwatchile – Blizzardi ja FPS fännidelt, ning inimestelt kes ei ole kunagi varem ühtegi sarnast mängu enne mänginud – ja me oleme väga tänulikud neile selle uskumatu kire ja entusiasmi eest.

Me nägime palju vaeva mängu ja uue universumi loomisel, mida igaüks saaks nautida. Oleme vaimustuses, et mängu väljatulek on olnud edukas,” ütles Blizzard Entertainment kaas-asutaja ja juht Mike Morhaime.

Blizzard lubas, et kõik kes üritavad Overwatchis petta, bannitakse ära. Ning tänaseks on juba üle 1500 kasutaja ära bannitud. Ja kõik petturid saavad täieliku igavese banni, ei mingit teist võimalust.

PC Gamer kirjutab, et mitmed kasutajad on proovinud vahetada kõvaketast, MAC aadressi, BiosDate, kasutada VPN’i või on lausa ostnud uue mängu.

Näiteks üks petturitest räägib, et ta on mängu lausa kolm korda juba ostnud. Peale esimese banni saamist, ostis ta mängu uuesti ja juba kaks päeva hiljem oli ta jälle ära bannitud. Seepeale ostis ta Overwatch mängu juba kolmandat korda, kuid enne uue koopia installeerimist ja käivitamist, kustutas ta kõik eelneva info mängu kohta ära. Sellegi poolest sai ta juba päev hiljem jälle banni.

Tegemist on ilmselgelt ühe väga suure Overwatchi fänniga, kellel on ikka väga suur tahtmine mängu mängida, mistõttu oli ta nõus mängu ka kolmandat korda ostma. Nii, et kallid Overwatchi fännid, siinkohal soovitan mitte cheate kasutada.

Samal ajal üks teine väga andunud Overwatchi fänn on jõudnud juba level 100’ni. Selleks tuli tal keskmiselt kõigest 13 tundi päevas Overwatchi mängida.

Overwatchi mängija, Fender jõudis level 100’ni 31 mail ja mänguaega tuli kokku 92 tundi. Ning tema enim kasutatud kangelaseks oli Pharah, millega ta mängis kokku 30 tundi.

overwatch_level_100_player_1

Tänu väikesele veale twitteris liikusid päev paar tagasi ringi jutud, et Overwatchi Competitive mängumoodi tulek lükatakse edasi. Blizzard on kinnitanud, et tegemist oli veaga, ja Competitive mängumood lisatakse mängu juunis, nagu algselt plaanitud.

Lisaks lubab Blizzard muuta senist Highlights süsteemi. Meeskond tegeleb hetkel muudatusega, mis lubaks mängijatel oma mängu tipphetki salvestada ja neid hiljem eksportida. Hetkel lubab süsteem korraga kuni viis tipphetke, mis mängu sulgemisel automaatselt ära kustutatakse.