Red Dead Redemption 2 tuleb ainult konsoolidele

4
127

Varasemad kuulujutud teemal, et Red Dead Redemption 2 tuleb selle aasta alguses, on nüüd lõpuks kinnitust saanud. Red Dead Redemption saab tõepoolest uue osa ja see jõuab PlayStation 4 ja Xbox One konsoolidele juba 17’ndal mail 2016.

Lisaks saavad kõik Red Dead Redemption 2 Xbox One versiooni tellijad omale tasuta kaasa ka Red Dead RedemptionXbox 360 versiooni, mis lisatakse 17’ndal mail Backwards compatibility mängude nimekirja.

Uus Red Dead Redemption tuleb ainult konsoolidele. Nii nagu eelmise versiooni puhul, ei ole Rockstaril ka seekord plaanis arvuti versiooni teha.

Rohkem informatsiooni mängu kohta saab päeva lõpuks. Hoidme meie leheküljel silma peal, sest kohe kui laekub uut infot, jagame seda ka Teiega, kallid lugejad.

4 KOMMENTAARID

      • Sest ma ootan seda mängu 🙂 Sellel aastal ei tule välja midagi head kahjuks ning mitmed inimesed copysid mulle selle artikli, tekitades lootusi. Igav aasta 😀

        • Eks paljud ootavad ka Half-Life 3. Ning aprillinali peabki olema hea mis esimese hooga ära petab, muidu poleks ju huvitav. Ning “nägu must” ja “paelad lahti” meie leheküljele kahjuks ei sobi, ei haaku mängudega. 🙂 Nii et ka järgmisel aastal võib oodata mõnda mängudega seotud nalja. 🙂

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!