PlayStation 5 tootmismahtu ei ole vähendatud

0
157
PS5

Sony teatas, et Bloombergi väited, nagu ettevõte oleks muutnud PlayStation 5 tootmismahtu, ei vasta tõele.

Üha kollasemaks muutuv Bloomberg tuli eile lagedale kuulujutuga, et seoses PlayStation 5 kiibi probleemidega on Sony vähendanud oma uue mängukonsooli tootmismahtu 4 miljoni võrra.

Sony aga lükkas täna need väited täielikult ümber, teatades oma avalduses: “Me ei avalda tootmisega seotud üksikasju, kuid Bloombergi esitatud informatsioon on vale. Me ei ole PlayStation 5 tootmismahtu pärast masstootmise algust muutnud.”

Lisaks kirjutatakse Bloombergi artiklis, et Microsofti Xbox Series X-i ja S-i väljakuulutatud hinnad avaldavad tõsist survet Sonyle ning nende analüütiku Masahiro Wakasugi sõnul võib Sony tulla lagedale odavamate hindadega kui algselt plaanitud. Wakasugi usub, et PlayStation 5 hakkab maksma $449 ja PlayStation 5 Digital Edition $400.

Kas Wakasugi ennustus peab paika või mitte, see selgub suure tõenäosusega juba täna õhtul kell 23:00 (Eesti aja järgi) toimuva PlayStation 5 ürituse ajal, kus näidatakse uue põlvkonna konsoolile ilmuvaid mänge ning tõenäoliselt kuulutatakse välja ka PlayStation 5 hind ja ilmumiskuupäev.

PlayStation 5 üritus kestab umbes 40 minutit ja seda saab vaadata PlayStationi YouTube’i kanalil.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!