Meile Meeldib Mängida #157 Kas peenisepildi eest saab God of War Ragnaroki ilmumiskuupäeva?

0
65

Vastus on kindel EI! Santa Monica mängustuudio palub fänne, et need lõpetaksid oma peenisepiltide saatmise, nad ei saada vastutasuks “God of War Ragnaroki” ilmumiskuupäeva. Samuti pole mõtet Ron Gilbertile kirjutada, kuidas ta peaks “Return to Monkey Islandit” tegema. Samal ajal EA ja Blizzard demonstreerivad kui kalliks võib ettevõttele minna odava digiturundaja palkamine. “Fall Guys” mängijad aga avastasid, et kiireim viis kogemuspunktide teenimiseks on kähku surma saada. Vahepeal toimus ka uus Nintendo Direct.

Lisaks räägime koletiste küttimisest, ehitustöödest, pikslitega kaklemisest, draakonitest, John Wickist ja teistest PlayStation Plus Premium mängudest.

NB! Otsesaate kuulajad/vaatajad teenivad omale ka lojaalsuspunkte, mida saab auhindade vastu vahetada.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreonis: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida