Meile Meeldib Mängida #161 Pa-pa-pa-parim saade

0
108

Viskame jälle loosirattasse veidi loosikraami. Täpsustame mõned eelmises saates räägitud punktid üle. Saime usaldusväärsetelt allikatelt infot GTA 6 kohta. Kas Sony ostab Square Enixi ära? Kas ‘teabagging’ videomängus on sama mis seksuaalkuritegu päris elus? Diablo Immortal kühveldab raha kokku. Hinnatõus mänguturul, millise teenuse või toote hind järgmiseks tõuseb? Paras ports edasi lükatud kraami ja paras ports uut kraami. Loomulikult räägime me ka PlayStationist, sest PS5 sai uuenduse ja me saime rohkem infot PlayStation VR2 kohta. Uutest mängudest, mida me sel nädalal mänginud oleme, räägime ka.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreonis: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida