Meile Meeldib Mängida #163 Uus konsoolisõda või äri nagu tavaliselt?

0
108

Kuna kõik räägivad “Forspokeni” uuest treilerist, siis ei saa me kuidagi kehvemad olla ja räägime kah. Samal ajal kaklevad Sony ja Microsoft “Call of Duty” pärast. Sony kardab, et “Call of Duty” ostmine ja selle Game Passi lisamine kahjustab nende äri. Microsoft väidab, et Sony maksab arendajatele, et nad oma mänge Xbox Game Passi ei lisaks. Lisaks õpetab Microsoft Sony kuidas PlayStation Plusi konkurentsivõimelisemaks muuta. EA aga kinnitab, et üllatuskastid peegeldavad reaalset elu ja mängijad armastavad põnevaid üllatuskaste.

Lisaks jagame näpunäiteid töötajate vallandamiseks, räägime Netflixi mänguärist, ämblikmehest, “Two Point Campusest” ja paljust muust.

NB! Otsesaate kuulajad/vaatajad teenivad omale ka lojaalsuspunkte, mida saab auhindade vastu vahetada.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreonis: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!