Oktoobris tuleb turule uus AGON AGM600 mängurihiir

0
64
AGON AGM600

AGON by AOC, üks maailma juhtivaid mängumonitoride ja IT-tarvikute brände, toob turule uue AGON AGM600 mängurihiire, mis sobib hästi e-sportlastele ja tulistamismängude mängijatele. Hiirel on pöidlatoe ja haarduva pinnaga mugav ergonoomiline disain, 10 kohandatavat nuppu ja RGB tugi. NVIDIA Reflex sertifikaadiga AGM600-st saab kirglike mängurite hinnatud abimees mängudes, kus esikohal on täpsus, ülim reageerimiskiirus ja madal latentsus.

Arvutimängurite jaoks on peamiseks vastaste alistamise tööriistaks hiir, mistõttu peab see olema vastupidav ning vastama kõikidele nende nõudmistele. E-sportlaste jaoks on hea hiir sama oluline kui korralik mõõk vehkleja jaoks – see peab olema ergonoomiline, vastupidav, ülimalt täpne ja mitmekülgne. Täpselt seda uus juhtmega AGON AGM600 mänguhiir pakubki.

AGON AGM600 mängurihiir peidab endas tuttavat ja juba varem oma töökindlust tõestanud Pixart PMW3389 sensorit, toetades 16 000 punktist eraldusvõimet tolli kohta, 50g kiirendust ning 400 tolli sekundis liikumistäpsust. Tipptasemel sensor on oluline täpseks, kiireks, ilma viivitusteta kasutamiseks nii laual kui ka hiirematil, samas kui 1ms/1000 Hz pollimiskiirusega on ühendus hiire ja mängu vahel nii vahetu kui võimalik.

AGM600 on loodud ka kestma: sel on eriti vastupidavad Kailhi nupud, mis on loodud töötama ka pärast 80 miljonit klikki, ning metallist kerimisratas.

Tänu ergonoomilisele kaardus kujule pakub AGM600 paremakäelise mängurile võimalust kasutada nii “käelaba” kui “küünis” haardetüüpi. Hiire nahasõbralik matt UV-kattega kaitsekiht tagab kasutusmugavuse, samas kui kahekordselt süstitud silikooniga küljepaneelid lubavat hiirt kindlalt käes hoida, vältides pikkade mängusessioonide puhul olukorda, kus hiir käest libiseb või haare halveneb. Tänu AGM600 teflonist põhjamattidele saab hiirt mugavalt kasutada erinevat tüüpi pindadel või hiiremattidel.

Hiir on kerge, kuid vastupidav – ilma juhtmeta kaalub AGM600 ligikaudu 115g, olles täpselt sellises kaalus, et seda oleks mugav ka adrenaliinirohketes olukordades lihtsalt ja täpselt käsitseda. Hiirel on vastupidav 1,8-meetrine punutud kaabel ja selle saab arvutiga ühendada USB-pesa kaudu.

AGM600 hiirel on ka NVIDIA Reflex sertifikaat, mis kinnitab selle madalat latentsust ja kõrget reageerimisvõimet. See tähendab ka seda, et ühendades mänguhiire monitoriga, millel on NVIDIA Reflex Latency Analyzer tööriist, nagu näiteks AGON PRO AG254FG või AGON PRO AG274QG, saab kontrollida kogu süsteemi latentsust iga komponendi lõikes. Läbi selle saavad mängijad kergelt tuvastada oma mängusüsteemi nõrku kohti.

AGM600 hiirel on 10 seadistatavat nuppu. Lisaks hiire vastupidavatele põhinuppudele on sel ka metallist kerimisratas/nupp ning pöidlaga saab lihtsalt kasutada kolme küljenuppu (edasi/tagasi ja snaipri-nupp). Lisaks on AGM600 hiirel ka kerimisratta all kaks nuppu, mille abil saab lihtsalt DPI-d suurendada või vähendada. See on kasulik olukordades, kui kasutaja peab DPI-d langetama, et olla täpsem, või tõstma selleks, et kursoriga lihtsalt üle terve monitori liikuda. Mängudes saab snaiprinuppu all hoides koheselt DPI sätteid muuta, võimaldades seeläbi pikslitäpsusega snaipritööd. Niisamuti on AGM600-l ka vasaku hiirenupu küljel kaks lisanuppu, mis on vaikimisi seadistatud kiireks helitaseme muutmiseks. Kõik AGM600 hiire 10 nuppu on täielikult ümberseadistatavad.

Professionaalse mänguri peamine hiir ei oleks täiuslik, kui seda ei saaks enda soovide järgi kohandada. G-menu tarkvaraga on võimalik AGM600 hiirt oma soovide järgi seadistada.

AGM600 hiirel on olemas ka Light FX RGB LED tuled – esiküljel AGON logo ning hiire alumises osas on ümberringi valgustusriba – ning neid tulesid saab sünkroniseerida valitud AGON by AOC või AOC Gaming toodetega, mis võimaldab seadmete tuledel sünkroniseeritult hingata, vilkuda või lainetada. RGB tuled võivad ka näidata valitud DPI seadistust.

AGM600 hiirtele saab salvestada kaks seadistusprofiili, misläbi saab kindel olla, et e-sportlased saavad oma individuaalset seadistust kasutada turniiridel või võistlustel ka olukorras kus neil pole lubatud installeerida või kasutada kolmanda osapoole tarkvara nagu G-Menu.

AGON AGM600 mängurihiir tuleb müügile 2022. aasta oktoobris soovitusliku jaehinnaga 54.90 eurot.