JÄLLE? Juba teist korda sel nädalal lekitati mängufoorumis salastatud sõjalist infot

0
19
PILT: Konflikty.pl via Wikimedia Commons

“War Thunderi” mängija lekitas juba teist korda sel nädalal salastatud sõjalisi dokumente. Kõik selle nimel, et foorumis aset leidnud vaidluses tõestada, et tal on õigus.

17. jaanuaril otsustas üks “War Thunderi” mängija jagada mängufoorumis teistega salastatud sõjalist infot hävitaja F-16 kohta, et tõestada vastaspoolele, et too eksib. Loomulikult reageerisid foorumi moderaatorid kiirelt ning leke sai kiirelt eemaldatud ja kasutajat hoiatati.

Kuid kõigest päev hiljem, otsustas sama kasutaja, et on hea mõte lekitada salastatud materjale ka F-15 Strike Eagle hävitaja kohta. Taaskord selleks, et tõestada foorumi teistele kasutajatele, et ta omab paremat infot.

Kes iganes see kasutaja poleks, kui kunagi uurimiste käigus tema isik kindlaks tehakse võib selline salastatud dokumentide lekitamine üsna valusalt kätte maksta. Seetõttu on “War Thunderi” foorumi moderaatorid korduvalt inimestele meelde tuletanud, et nad ei lekitaks salastatud infot, mängu arendaja ei hakka salastatud sõjaväelise materjali puhul mängus parendusi tegema.

Paistab, et “War Thunderi” mängijad on nii pühendunud, et mängufoorumist on saanud potentsiaalne riiklik julgeolekuoht, kus ikka ja jälle keegi otsustab, et on hea mõte avaldada salajasi sõjalisi dokumente.

Väidetavalt olla tegemist nüüdseks juba neljateistkümnenda lekkega, mis on toimunud “War Thunderi” foorumites.


JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!