Meile Meeldib Mängida 222 – Kas PS5 mängude striimimine töötab ka Eestis?

0
35

Sel ajal kui sead aia vahel kisasid tegeles Omar millegi kasulikumaga. Nimelt proovis ta vaatajate soovil ära kas PS5 mängude striimimine töötab ka Eestis ja räägib sellest nüüd lähemalt. Seakisast, mida sel nädalal siin ja sealpool korduvalt kuuldavale lasti, räägime ka ning arutleme, kas sel seakisal üldse mingit mõtet on/oli.

NB! Otsesaate kuulajad/vaatajad teenivad omale ka lojaalsuspunkte, mida saab auhindade vastu vahetada.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele.

Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreoni kaudu. Patroonid saavad T-särgi, Discordis sissepääsu VIP ruumi, ligipääsu patroonidele mõeldud sisule ja eelisjärjekorras mänguõhtutega liituda ning iga kuu lojaalsuspunkte. Meie Patreoni lehe leiad aadressilt https://patreon.com/meilemeeldibmangida