Meile Meeldib Mängida 252 – PlayStation avaldab konkureerival konsoolil mängu

0
10

Nüüd kui Xbox avaldab oma mänge ka teistel konsoolidel, on Sony otsustanud, et nemad ei saa olla kehvemad ja avaldavad ka ühe oma mängu konkurendi konsoolil. Aga uudiseid on meil veel. Näiteks Hiina tollis peeti videomängudega seoses suure rinnapartiiga naine kinni, Valve on end taaskord kohtust leidnud ning kui sina uues Dragon Age’i mängus oma kaaslastele armastust ei jaga, siis otsivad nad seda mujalt.

NB! Otsesaate kuulajad/vaatajad teenivad omale ka lojaalsuspunkte, mida saab auhindade vastu vahetada.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele.

Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreoni kaudu. Patroonid saavad T-särgi, Discordis sissepääsu VIP ruumi, ligipääsu patroonidele mõeldud sisule ja eelisjärjekorras mänguõhtutega liituda ning iga kuu lojaalsuspunkte. Meie Patreoni lehe leiad aadressilt https://patreon.com/meilemeeldibmangida

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!