Bloodborne kutsub painajatele vastu astuma

0
158

Alates tänasest, 27. märtsist, on eksklusiivne, vaid Sony PlayStation®4 konsoolile arendatud verdtarretav Bloodborne saadaval hästivarustatud mängu- ja elektroonikapoodides üle terve Eesti.

„Bloodborne pakub ka kogenud mängijale tõelise väljakutse“, kommenteerib Imre Villmann, PlayStation Eesti esindaja. „Mäng on juba saanud mitmeid nominatsioone ja auhindu ning oleme selle üle uhked. Bloodborne toob välja kõik, milleks PlayStation®4 konsool tõeliselt võimeline on,“ lisab ta.

Bloodbourne kutsub hirmudele vastu astuma iidses neetud Yharnami linnas, milles vohab kummaline epideemia, mis levib kulutulena ning on muutnud kõik elanikud raevukaks massiks. Mängus tuleb paljastada müstilisi saladusi ning võidelda ohu, surma ja hulluse vastu igal hämaral tänavanurgal. Bloodborne nõuab mängijalt ohtralt osavust, nutikust, strateegilist mõtlemist ja kiireid reflekse, et astuda vastu painajalikele koletistele ning meeltesegaduses jõukudele gootilises linnas. Abiks on võimas relvastus, valik tulirelvadest lihakirvesteni.

Uue mängu detailid ja valgustus loovad verdtarretava meeleolu. Bloodborne on võimsa graafikaga ning esitleb hästi PlayStation®4 oskusi ja võimekust. Saladuslikku maailma lõkse ja labürinte on võimalik avastada nii üksi kui ka võrgumängus sõpradega.

Bloodborne’i on loonud mängude Demon’s Soul ja Dark Souls autor Hidetaka Miyazaki ja Jaapani Stuudio From Software. Eestis kui ka mujal maailmas levitab mängu Sony Computer Entertainment. Eestis saab mängu soetada eraldi või koos Sony PlayStation®4 500GB konsooliga alates 27. märtsist Euronicsi, Sony Centeri, Experti või Progamesi poodidest ning samuti EMT veebipoest.

Mängu kohta leiab lisainfot siit: http://www.playstation.com/en-us/games/bloodborne-ps4/

Allikas: Playstation Eesti