Mängimise eest makstakse raha!

0
379

Kui sa oled üks neist mängijatest kes achievemente jahivad, siis nüüd pakub Microsoft sulle selle eest ka raha. Täpsemalt siis Microsofti preemiapunkte, mida on hiljem võimalik näiteks Microsofti või Xboxi kinkekaartide vastu vahetada.

Microsoft otsustas uut aastat alustada seitsme eksklusiivse Xbox Game Passi ülesandega. Sel kuul on Microsoft Rewards ja Xbox Game Passi kasutajatel võimalik teenida kuni 2100 Microsofti preemiapunkti, mängides erinevaid mänge Xbox Game Passi kataloogist.

Kuidas see töötab?

Selleks mine oma Xbox One’i konsoolil Xbox Game Pass lehele, kust leiad ülesanded, mille eest punkte teenida saab. Iga ülesande täitmise eest teenid oma Microsoft Rewards kontole punkte, mida saab hiljem vahetada erinevate auhindade vastu (s.h. Microsofti ja Xboxi kinkekaardid).

Nimetatud ülesannete tegemiseks on vajalik Xbox Game Passi ja Microsoft Rewards konto olemasolu. Juhul kui sa ei ole veel Microsoft Rewards kasutaja, siis Xbox Game Pass ülesannete lehele minnes pakutakse sulle võimalust sellega liitumiseks. Või kasuta liitumiseks Microsot Rewards lehekülge, mille leiab siit.

Xbox Game Pass ülesanded on hetkel saadaval ainult Ameerika Ühendriikide kasutajatele, kuid Microsoft lubab, et lähiajal saavad nendele ülesannetele ligi ka teiste riikide kasutajad, kes on liitunud Mircoroft Rewards süsteemiga.

Milliseid mänge ma selleks mängima pean?

Punktide teenimiseks sobivad kõik mängud Xbox Game Passi nimekirjast. Välja arvatud juhul, kui ülesande kirjelduses on märgitud konkreetne mäng ja achievement.

Näiteks “Extraction Expert” ülesande täitmiseks on vaja Tom Clancy’s The Division’i kahte konkreetset achievementi, mille eest saab kokku 200 punkti. Kuid “Achievement Hunter” ülesande jaoks on vaja kokku saada kuni 21 achievementi ükskõik milliseid Xbox Game Passi mänge mängides. Selle ülesande täitmine annab sulle kuni 600 punkti.

Iga ülesande juures on täpsemalt kirjas, mida ülesande täitmiseks vaja on teha.

Lisaks

Kuigi Xbox Game Passi ülesannetele saavad hetkel ligi ainult Ameerika Ühendriikide kasutajad, siis ülejäänud kasutajad saavad hetkel Microsofti preemiapunkte teenida Microsoft Rewards süsteemis olevaid ülesandeid täites. Suurem osa neist on üpriski lihtsad. Näiteks, mine kasuta Mixerit või uuri mis huvitavaid mänge või filme sel kuul pakkuda on. Need ülesanded leiab Microsofti Rewards äpist Xbox One’i konsoolil.

Lisainfot Xbox Game Pass ülesannete kohta leiab Xbox Wire leheküljelt või siit.