Walmart eemaldab viited vägivaldsetele videomängudele

0
114
Pilt: Phil Hands

Seoses eelmisel nädalal Ameerika Ühendriikides toimunud massitulistamistega – milles mõned poliitikud süüdistavad videomänge – on otsustanud Walmart oma kaubanduskeskustest eemaldada igasugused viited vägivaldsetele videomängudele.

Walmart saatis käesoleval nädalal oma töötajatele laiali teate, “Koheselt tegutseda: Eemaldage sildid ja väljapanekud mis viitavad vägivallale.” Töötajatele saadetud teates on ära toodud ka täpsemad tegevusjuhised, millele tähelepanu pöörata:

  • Lülitage välja või ühendage lahti kõik videomängukonsoolid, mis näitavad vägivaldseid videomänge, eriti PlayStationi ja Xboxi seadmed.
  • Tühistage kõik üritused, mis reklaamivad võitlusstiili või kolmanda isiku vaates tulistamismänge.
  • Veenduge, et elektroonika osakonnas ei mängiks ühtegi vägivalda kujutavat filmi.
  • Lülitage välja kõik jahihooaja videod, mis võivad sporditarvete osakonnas mängida ja eemaldage kõik ekraanid mis videosid näitavad.
  • Kontrollige poes kõikide videomängude väljapanekuid ja eemaldage kõik lahingu- või kolmanda isiku vaates tulistamismängude viited.

Samal ajal jätkab ettevõte oma kaubanduskeskustes tulirelvade müügiga. “Relvade müügipoliitikat ei ole muudetud,” kinnitas Walmarti pressiesindaja Randy Hargrove USA Today väljaandele.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!