Meile Meeldib Mängida 191 – Mänguarendajatel on smurfidega probleeme

0
50

Arendajad kurdavad smurfiprobleemi üle. Millal Kojima uut mängu tegema hakkab? Austria kohus otsustas, et FUT-i pakid lähevad hasartmängude alla ning Sony ja EA peavad kasutajatele raha tagasi maksma. Sony ütles otse ausalt välja, et nad ei taha Microsoftiga ühtegi kokkulepet teha, sest nad on veendunud, et Microsoft teeks neile katkise “Call of Duty”.

00:00 Kojima pidi eksklusiivmängu tegema Xboxile aga pole veel endiselt alustanud
04:03 Overwatch 2 arendajal on smurfidega probleeme
09:16 Sony otsib põhjusi kuidas Activisioni ostu takistada
14:07 Game Passi hinda ei tõsteta
16:27 Xboxi üritus toimub 11. juunil
18:20 Capcomi üritus
20:40 UUT KRAAMI: Firmament, RoboCop: Rogue City, Aces of Thunder
25:05 Super Mario Bros. film tulekul
26:40 Soodsalt või tasuta
27:15 Cereza and the Lost Demon
29:25 Resident Evil 4
37:20 Soul Hackers 2
44:10 Frostpunk

NB! Otsesaate kuulajad/vaatajad teenivad omale ka lojaalsuspunkte, mida saab auhindade vastu vahetada.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele.

Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreoni kaudu. Patroonid saavad T-särgi, Discordis sissepääsu VIP ruumi, ligipääsu patroonidele mõeldud sisule ja eelisjärjekorras mänguõhtutega liituda ning iga kuu lojaalsuspunkte. Meie Patreoni lehe leiad aadressilt https://patreon.com/meilemeeldibmangida