Meile Meeldib Mängida 208 – Kas Exoprimal on väärt sinu aega ja raha?

0
33

Mängisime uusi mänge “Exoprimal” ja “Jagged Alliance 3”. Lisaks viskame pilgu peale, mis seisus on Microsoft-Activisioni tehing, räägime mis võib juhtuda nendega kes mänguarendajaid ähvardamas käivad, mis uusi mänge varsti oodata tasub, kuidas on lood videomängude ajalooga ning miks Denuvo arvab, et nemad pole süüdi.

00:00 Microsoft-Activision
06:11 Bungie sai kohtus võidu sariahistaja vastu
10:39 Videomängude ajaloo säilitamine
18:15 Denuvo ütleb et nemad pole süüdi
23:21 Uut kraami: Uued EA mängud, Assassin’s Creed Mirage mängusärk, uue Assassin’s Creedi tegevus toimub Jaapanis ja muud uut kraami
49:04 ID@Xbox üritus
53:51 Larry “Major Nelson” Hryb lahkub Xboxist
56:16 Kui fännil on liiga palju vaba aega…
57:34 Soodsalt või tasuta
1:00:33 Jagged Alliance 3 – HEA MÄNG
1:07:20 Exoprimal – KESKPÄRANE
1:16:32 Endling – KÄIB KAH
1:20:54 Pikmin 2 – MÄNGITAV

NB! Otsesaate kuulajad/vaatajad teenivad omale ka lojaalsuspunkte, mida saab auhindade vastu vahetada.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele.

Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreoni kaudu. Patroonid saavad T-särgi, Discordis sissepääsu VIP ruumi, ligipääsu patroonidele mõeldud sisule ja eelisjärjekorras mänguõhtutega liituda ning iga kuu lojaalsuspunkte. Meie Patreoni lehe leiad aadressilt https://patreon.com/meilemeeldibmangida