TopSpin 2K25

TopSpin 2K25 – suurepärane tennisemäng või mingi poolik käkk?

Kui olete virtuaalsete tennisesimulatsioonide fänn, siis on "TopSpin 2K25" on justnimelt teile mõeldud... vist. Kui aga otsite lõbusat ja meelelahutuslikku mängu, nagu näiteks "Mario...

Senua’s Saga: Hellblade II – päris hull lugu

„Senua’s Saga: Hellblade II“ on kogemus, mis ei paku pingelist võitluselamust ega tundidepikkust mõistatuste lahendamist ja maailmas edasi-tagasi jooksmist, et kirste avada, kuid Senua lugu on kaasahaarav ja mängumaailmas ainulaadne.

Endless Ocean Luminous – liiga palju vett

„Endless Ocean Luminous“ pole otseselt mäng, vaid… elamus. Umbes nagu virtuaalreaalsuselamused, kus te saate end pärast prillide pähe tõmbamist palmisaarele transportida. See on ilmselgelt mõeldud esmajoones kalafännidele ja neile, kes tahaksid pärast pikka töö- või koolipäeva midagi mängida ilma midagi mängimata. Tund „Endless Oceanis“ mitte midagi tegemist möödub nagu lendkalatiivul. Kui aga pisut lähemalt vaadata, koorub zen veepinna alt välja üsna hingetu ja steriilne maailm, kus neil, kes tahaksid pisut rohkem kogeda, pole otseselt midagi põnevat peale hakata ning iga mängija enda otsustada jääb, kumba gruppi ta kuulub.

Stellar Blade – mõõka välgutav ingel!

"Stellar Blade'i" tegevus leiab aset tuleviku Maal, mille on vallutanud ja laastanud koletised, keda kutsutakse naytiba'deks. Inimkond on löödud Maalt minema "Kolooniasse". Seitsmenda õhuväe üksus korraldab rünnaku Maa vabastamiseks, kuid asjad lähevad peagi väga nihu. Maale jõuavad vaid vähesed "Inglid" ja ka need satuvad koheselt naytiba'de rünnaku alla.

Final Fantasy VII Rebirth – söö, chocobo, söö

„Final Fantasy VII Rebirth“ on suurepärane rollimäng, millele loobivad kaikaid kodaratesse hetked, kus mängijalt lihtsalt hoog maha võetakse. Selles on süüdi mõned peatükid, mis on lihtsalt liiga pikad või lisaülesanderohked. Samas on stseenid, kus peategelased ekraanil omavahel suhtlevad, imelised ning iga viimane kui võitlus põnev ja paeluv.

5 enim loetud ülevaadet

Kuula viimast podcasti